16
Feb

CNR Avrasya Boat Show başlıyor!!

CNR’da yapılacak Avrasya Boat Show bir çok denizciye göre tam anlamıyla bir tutku!

Deniz bir tutkudur. Bir kere tattın mı bir daha bırakamazsınız bu duyguyu. Hele bir de manzaran gün batımıysa…

Sadece bir cümle ne de güzel anlatmış denize gönül vermiş olanların duygusunu!
Bu tarif edilemez deniz tutkusunu kendine pusula edinen CNR Holding, binlerce deniz severi 23 Şubat -3 Mart 2019 tarihleri arasında 14’üncü CNR Expo Yeşilköy’e bekliyor…
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya denizcilik sektörünün en önde gelen 1500’ün üzerinde markasına ev sahipliği yapacak.
85 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarda; yat, süper-yat, mega yatların yanı sıra motor yat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, jetskiler, ribler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
Yüzde 20 daha fazla ticaret
Türk denizcilik sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da sektörün gelişimine katkıda bulunacak. Geçen sene hem ziyaretçi hem satış rekoru kırılan fuarda, nitelikli yerli ve yabancı alıcılar sayesinde alınan 230 milyon dolarlık sipariş, fuar sonrası 600 milyon dolarlık bir ticaret hacmine ulaştı. Sektörün ticaret hacmini büyük oranda artıran fuarda, bu sene de yüzde 20 daha fazla ticaret yapılması öngörülüyor.
Renkli etkinlikler ve ilgi çekici seminerler 
Ürün çeşitliliğinin ve sunumların çok ilgi çektiği CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ile hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak. Fuar boyunca düzenlenecek etkinlikler, DADD seminerleri ve renkli konuklar yine göz dolduracak.