27
Nov

Suat Kaya İç Mimarlık Tasarım & Uygulama

  • Tasarımlarımızda bütünlüklü bir anlatım için seçici davranmayı, gerçeği bir yönüyle ama tastamam kavramayı seçeriz.. Basitlik en gözde erdemdir. Mies’in dediği gibi: “Az çoktur.” Venturi de azla yetinemeyeceğimizi söyler: “Az sıkıcıdır.” Bütünlük yakalamak uğruna yaşamda ve mimarlıktaki çeşitliliğe yüz çevirmememiz gerekliğini hatırlatır.. Tasarıma ve projelerimize zenginlik katan ikilemler ve karmaşık çözümlerdir… Çok da uzak olmayan geçmişte birbirine karşıt görüşler olarak savunulan bu iki öneri, her yaratıcı etkinlik gibi tasarım ve iç mimarlığın da özünde yatan, belirsizlik-çokluk ve açıklık-birlik arasındaki gerilime dikkat çekmektedir… Bu gerilimi yok etmeye dönük her girişim aşırılığa kaçmaya, tasarımın yaratıcı nüvesinden uzaklaşmaya yöneltir.. Biz, tasarım, proje ve iç mimarlık ve uygulama işleri için arayışta olan kişi ve kuruluşlara: İçerisinde tasarım, detay, çizim, sunum, yaratıcı süreç, kaliteli ve doğru malzeme seçimi, doğru kullanımı gibi konularda sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.. Tasarım ihtiyacınız karşısında sizlere soyut ilkeler ve hazır, ustasal çözümler yerine, fonksiyonel, kaliteli ve özgün yaklaşımla, detaylı ve profesyonel çözümler üreterek sunacak, uygulama, danışmanlık, takip hizmeti verirken mekanlarına deneyimle yoğrulmuş işlevsel öneriler getiriyor olacağız.. Her işimizi, tasarımın bilgi ve çok boyutlu bir insani deneyim olduğunu hatırlatan, sorunların kaynağını, mekanların eksikliğinden çok tasarımın evrensel niteliklerine dayandırmayı kendine misyon edinmiş “dostane” bir yaklaşımla ele alırız..
  •   Siz Müşterilerimizi memnun etmenin birçok yolu var ama önceliğimizin, sizleri iyi anlayabilmek, istek ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilmek olması gerektiğini biliyoruz. Sizi memnun edecek yolun, hedeflediğiniz bütçe içerisinde kalarak,  söz verilen zamanda işleri sonuçlandırmaktan geçtiğini de biliyoruz.
  •   Editörden: Suat Kaya İç Mimarlık, iç mekanların kaliteli, estetik ve işlevsel nitelikte olabilmesine ilişkin detayları analiz ederek araştıran ve yaratıcılığını katarak projelendiren, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek, profesyonel ve özgün çözümler sunan, uygulama sürecini detaylı yöneterek sizlere en hizmeti sunmayı amaçlayan 25 yıllık deneyime sahip geniş bir perspektiften tüm ihtimalleri düşünebilme becerisi kazanmış bir iç mimarlık firmasıdır. Firma sizleri, mekanlarınızda iç mimarlığın büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkaracak..