Email: info@suatkaya.net

Göktürk Daire Projesi

7 ayda tamamlanan projenin uygulaması Suat Kaya İç mimarlık tarafından özen ve itina ile sürdürülmüş, sonucunda ise bir mutlu müşteri daha Suat Kaya İç Mimarlık ailesine katılmıştır.

View Details

Göktürk

Salon

View Details

DUBAI - Mobİlya Mağazası

2100 m2 mağaza 3 ay içerisinde teslim edilmiştir.

View Details

Çatı Katı renovasyon

Çekmeköy

View Details

Çocuk Odası - Tasarım

Deniz Feneri

View Details

Sehpa Tasarımı

Suat Kaya tasarımı

View Details

ACARKENT

Komple Villa dekorasyonu

View Details

Ev & Vİlla Projelerİ

En yeni trendleri bir araya getiren tecrübeli ekibimizin kişiye özel projeleri ile uygulamaya koyduğu sayısız ev ve villa projelerinden birine sahip olmaya çok yakınsınız…

Ofİs Projelerİ

22 yıllık tecrübe ve bilgi birikiminden yola çıkara profesyonel iç mimar Suat Kaya, mimarlarımız, tasarımcılarımız ve danışmanlarımız ile birlikte ofis ve otel projesi talep eden müşterilerimize yaratıcı, yenilikçi ve stratejik çözümler sunarak işlevsel ve ilham veren mekanlar tasarlıyor.

Cafe & Restaurant Projelerİ

Son yıllarda hızlı bir büyüme gösteren Cafe & Restaurant sektöründe rekabet giderek artmaktadır. Ürünler yerine deneyimler, yaşam tarzları ve çözümler markalandırılıp hızlı bir şekilde yayılmaktadır. İyi bir ürün ile birlikte, iyi bir hizmet ve rahat bir ortam satın alınmaktadır. Bu anlayış diğer sektörler tarafından da giderek benimsenmektedir. Bu sektördeki gelişmeler tüketici tarafından günü gününe izlenmektedir. Tüketiciye yakınlığın sağlandığı, izlenme, eleştirilme ve geri bildirim sağlama avantajını iyi değerlendiren Cafe & Restaurant sektörü diğer sektörlerin de dekorasyon kalitesine etki ederek gelişmeyi hızlandıran bir rol oynadığı tartışmasızdır.

Bu açıklamalar doğrultusunda; gittikçe sayıları ve büyüklükleri artan Cafe & Restaurant noktaları nedeniyle restaurant ekipmanı tasarımı, üretimi ve anahtar teslim uygulama hizmetleri konusunda sahayı iyi yorumlayan, sonuca odaklı çalışan ve vermiş olduğu hizmet çeşitliliğiyle katma değer yaratan bir iş ortağının değeri büyük önem taşımaktadır.