Email: info@suatkaya.net

Suat Kaya

İç mİmar SUAT KAYA.

İç Mimar Suat Kaya 93’Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık & Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra ‘96 yılında Anadolu Yakasının kalbi Bağdat caddesinde İstanbul ofisini açtı. Zaman içerisinde kişiye özel tasarımları modern ve lüks yaşamın gerektirdiği kalite konfor ve kullanışlılığı içinde barındıran mekanlar tasarlama konusunda uzmanlaştı. Suat Kaya İç Mimarlık ekibi, bir çok yerli ve yabancı müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini, kendi marka çizgisini bozmadan özgün tasarım fikirleri ile zamanında karşılaması ile kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. 30 yıldan uzun süredir “İç Mimarlar Odası”na kayıtlı firma, İç Mimarlar Odası’nın ve mesleğin gerektirdiği amaç ve ilkelere uygun müşterilerine daima en kaliteli ve dürüst hizmeti hedefler.. Firma, enerjisini ve estetik anlayışını birbirilerinden özel seçkin müşterilerinden almaktadır. Firmada her proje kendine özgü, müşteri istek ve ihtiyaçlarının özenle sentezi yapılarak hazırlanır, tekrar tekrar değerlendirilir, müşteri ile revize edillerek her detay düşünülerek uygulamaya geçer. Ekip, 30 yılı aşkın bir süredir Suat Kaya’nın birebir takip ve kontrolünde, iş akış planı ve zaman çizelgesi doğrultusunda bir çok yurtiçi ve yurt dışı dekorasyon projesine imza atmıştır. GARBO Konut villa projelerine ek olarak, son iş yeri, ofis, mağaza, cafe & restaurant proje, fuar tasarım ve uygulamalarındaki başarılı çalışmaları dikkat çekmektedir. Suat Kaya iç mimarlık yoğun talep üzerine 2007 yılında mağazalar zinciri kuran Dubai ofisini, 2012 yılında ise Amerika Birleşik Devletleri’nde Design Workers & Co.Inc. adı altında şirketleşmiştir. Son yıllarda Kentsel dönüşüme de iç mimari hizmet verecek firma, “INTERNI by ZEA” adı altında yeni bir yapılanma aşamasında çalışmalarını sürdürmektedir.. GARBO, Lösev gibi bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış, ve en önemlisi, her tür sosyal sorumluluk projelerine karşılıksız destek ve katkı vermeye de her zaman hazırdır.
İletİşİme geçİn

Suat Kaya

Biyografi

  • İç mimari tasarım ve uygulama alanında 30 yılı aşkın süredir bir çok mekana hayat veren İç mimar & Tasarımcı Suat Kaya 1971 İstanbul doğumlu, BİLKENT üniversitesi güzel sanatlar fakültesi iç mimarlık bölümü ’93 mezunu…

Tasarımlarında “sadelik ve fonksiyonelliği” ön planda tutmayı tercih eden Suat Kaya, minimal çizgileri kendine göre yorumluyor ve bugüne kadar özgün birçok tasarıma imza atmış. Amerika’da tasarım üzerine birçok dalda çalışmış ve kendi çizgisinden ödün vermeyen yapısıyla mekanları kişilere göre “kristalize” ediyor ve mütevazi yaklaşımı konsepti belirlemede önemli rol oynuyor.
Gerek minimal gerek modern ve klasik dallarda çalışmalarını sürdüren iç mimarın çalıştığı oldukça geniş bir kadrosu ve atölyeleri bulunuyor. 2002 yılında GARBO firması kurucuları arasında olan tasarımcı’nın 1.Levent’teki butik showroom’da yer alan ürünleri de kendi tasarımlarından oluşuyor.

Bizimle çalışmaya hazır mısınız?

whatsapp üzerİnden İletİşİm kurabİlİrsİnİz. Whatsapp tel: 0532 612 77 85

0

OFİS PROJELERİ

0

Ev ve VİLLA PROJELERİ

0

Otel & Restaurant Projelerİ

0

Mağaza Projelerİ