Email: info@suatkaya.net

S.S.S.

Sıkça Sorulan SORULAR

İç Mimarlar odasına kayıtlı mısınız?

Evet. İç Mimar Suat Kaya diplomalı bir iç mimar ve İç Mimarlar odası ilk üyelerindendir. Detaylı bilgi almak için tıklayınız..

Sadece projelendirme ve danışmanlık hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Bizden yalnızca proje ve danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Keşif ile alınan ölçekli çizimler projelendirilerek ofisimizde tarafınıza sunulur.

Tüm fikirler ve istekler ofisimizde harmanlanır.. Proje ve danışmanlık hizmetimize bağlı olarak en uygun malzeme seçimleri yapılır, uygun bir bütçe hazırlanır..

Ayrıca imalatlarınız için firmamıza imalat teknik resimleri de hazırlatabilirsiniz. Böylelikle direk olarak imalatlarınızı üreticiye yaptırabilirsiniz.

Sizi farklı yapan nedir? Neden sizle çalışalım?

Çalışma şekli ve yöntemlerimiz müşteri odaklıdır. Firmamız gerek tecrübesi gerekse yılların birikimi ile oluşturduğu profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Tasarım’dan uygulamaya tüm detayları yakından takip eder. Müşterisine görsel ve yazılı olarak raporlar. Tüm süreç müşteri istek ve ihtiyaçlarını gözeterek müşteri ile birlikte yürütür. En fonksiyonel çözümleri en ergonomik şekilde hayata geçirir. Tüm imalat ve montaj süreci önceden tasarlanır, planlanır, projelendirilir, uygulamada çözüm aranmaz. Güncel malzeme ve ürünleri yakından takip ederek bütçenize en uygun çözümler ve tedarikçileri size sunar. Konuşulan her konu onaylanan ürünler ve verilen tekliflerin hepsi yazılı yapılır. Dürüstlük ve açıklık esastır.

Teknİk SORULAR

Beğendiğimiz bir mobilyayı veya objeyi imal edebilir misiniz?

Evet üretim konusunda çok tecrübeli ve başarılı atölyelerle çalışmaktayız.

Patentli, marka ve tasarımcılara ait ürünler hariç, üretimi etik olan her ürünü sizler için en kaliteli ve tüm imkanlarımızı kullanarak kusursuz bir işçilikle üretebiliriz. Patentli ya da özel tasarım ürünleri “emeğe saygı” ilkemize bağlı kalarak asla üretmiyoruz.

Sadece uygulama, ve/ya imalat ör: boya elektrik, tesisat, alçıpan, inşaat, iklimlendirme, mobilya imalat v.b. işleri için sizden hizmet alabilir miyiz?

Evet tabi ki mümkün.. Konu ile ilgili proje müdürümüz size gereken desteği memnuniyetle sağlayacaktır.

Ödeme İle İlgİlİ SORULAR

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Ana sayfamızda numaralandırılmış iş tanımlarına bağlı olarak ücretlendirme yapılır.

Ücretlendirme mekanın büyüklüğü, uzaklığı gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılır.

Genel olarak Proje, Takip, Uygulama toplam hizmet bedelimiz maliyet* üzerinden %20’dir.

*Maliyet:  süreç içinde usta, ekip, işçilik, malzeme, ürün ve imalatları kapsar.

Ekibin yol, kumanya, otel v.b. konaklama gerektiren maliyetleri ayrıca ücretlendirilir. Bu maliyetler üzerinden yüzde alınmaz.

Keşif ve danışmanlık ücretli mi?

Taktir edersiniz ki her hafta gerek şehir içi gerekse şehir dışı birçok mekanda keşif, ekspertiz yaparak deneyim ve fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bu hizmetimiz ücretlidir. Hizmet öncesi banka hesap numarasına yatırmanız gerekir.

Fakat:  “Proje,Takip, Uygulama” hizmet paketini ilerleyen süreçte bizden aldığını taktirde bu ücreti* düşüyor ya da geri ödeme yapıyoruz.

*Ücret ilgili detaylı bilgi almak için lütfen adres ve mekanın metraj bilgisini mail atınız…

Diğer sorularınız için lütfen formu doldurunuz..